Про проведення 9 сесії 8 скликання Річківської сільської ради

Дата: 02.09.2021 11:15

До уваги Річківської громади! Повідомляємо про проведення 9 сесії 8 скликання Річківської сільської ради, яке відбудеться 3 вересня 2021 року, о 14:00 годині, за адресою с. Річки, вул. Центральна, 6 в приміщенні сільської ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення  Річківської сільської ради від 18.12.2020 «Про бюджет Річківської сільської  територіальної громади  на 2021 рік»

2. Про схвалення Прогнозу бюджету  Річківської сільської  територіальної громади на 2022-2024 роки

3. Про безоплатне  прийняття майна спільної власності членів колишнього КСП «Зоря» у комунальну власність Річківської сільської територіальної громади.

4. Про затвердження мережі закладів освіти на 2021-2022 н.р.

5. Про внесення змін до рішення першої  сесії сьомого скликання Річківської сільської ради від 01.08.2019  року   «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»

6.Про приведення рангів посадових осіб місцевого самоврядування  у відповідність до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

7.Про інформацію Сумської окружної прокуратури,  щодо запиту депутата Безпалько В.М.

8.Інші та земельні питання