Шановні мешканці громади!

Дата: 09.11.2021 08:37

Із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

вітаю всіх, хто протягом багатьох років творив, зберігав та примножував культурні надбання нашої громади та всього народу України, хто і сьогодні йде цим цікавим, творчим та нелегким шляхом!

Річківська громада надзвичайно багата талановитими людьми. Творча робота працівників культури вражає своєю неповторністю, колоритом, невичерпною енергією, різносторонністю, а головне – щирістю. Мистецькі колективи нашого краю  відомі і шановані не тільки на місцевому рівні, а й далеко за межами громади.

Ваша діяльність – благородна справа. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожної душі, формуєте в людині почуття прекрасного, надаєте яскраві хвилини спілкування з багатогранним мистецтвом нашого народу і надбанням світової культури. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим.

Тож і надалі будьте вірні своїм мріям і ідеалам. Продовжуйте плекати музику, яка звучить у вашому серці, красу, яка формується в вашому розумі, доброту, яка панує у ваших думках.

Бажаю міцного здоров’я, добра, родинного затишку, благополуччя вам і вашим сім’ям, особистого щастя, реалізації творчих проектів, нових здобутків та невичерпної наснаги!

Річківський сільський голова Микола Солодовник