Шановні аграрії та ветерани сільськогосподарської галузі Річківської громади!

Дата: 19.11.2021 08:22

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

У цей святковий день ми маємо нагоду подякувати землі і тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила економіки  нашої держави.

Велика вдячність вам за вашу невтомну, наполегливу та сумлінну працю, щедрість душі й теплоту сердець! Ваші працьовиті руки, природна мудрість та багатий досвід живлять українську ниву. Тож нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Міцного здоров’я вам, успіхів, затишку та спокою у кожній оселі, впевненості у завтрашньому дні та Божого благословення!

Річківський сільський голова Микола Солодовник