Шановні працівники, ветерани органів місцевого самоврядування та депутати Річківської сільської ради!

Дата: 07.12.2021 09:39

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Це свято – знак шани і поваги до людей, котрі наділені правом представляти і відстоювати інтереси своїх виборців та посадових осіб місцевого самоврядування, які забезпечують здійснення радою своїх повноважень. Саме ви кожного дня складаєте іспит на професіоналізм, компетентність, людяність та порядність, є справжніми господарями громади. Люди вам вірять, довіряють та шанують. Тож нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості у подоланні перешкод та досягненні бажаних результатів навіть у непростих ситуаціях. Вірю, що і надалі вас буде об’єднувати відповідальність та злагоджена робота заради наших людей та їх добробуту.

Особливі слова подяки сьогодні ветеранам місцевого самоврядування. Ваш багатий життєвий та професійний досвід, любов та повага до людей, відповідальність та порядність є гідним внеском у справі становлення народовладдя.

У цей святковий день щиро зичу всім, хто працює на благо Річківської громади, наполегливості, мудрості і нових здобутків, міцного здоров’я, миру на нашій благословенній землі, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів і задумів.

Зі святом!

Річківський сільський голова Микола Солодовник