Шановні земляки, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2021 08:19

14 грудня в Україні традиційно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС. Цей день пам’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної.

Ми висловлюємо велику пошану ліквідаторам Чорнобильської катастрофи. Низький уклін вам за відвагу, патріотизм і мужній вчинок. Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, благополуччя і достатку у родинах, довгих та щасливих років життя.

Сьогодні низько схиляємо голови перед тими, хто усвідомлено й жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий обов’язок перед рідною землею і перед рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших  держав. Їх подвиг є яскравим свідченням того, що лише ми самі, спроможні відвести біду від нашого дому, від кожного мешканця нашої землі і наших нащадків. Низький уклін пам’яті тих, хто не дожив до цього дня, хто ціною свого життя зупинив невидимого підступного ворога. Події понад 35-ти річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь.

З повагою,

Річківський сільський голова Микола Солодовник