Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти Річківської громади!

Дата: 15.02.2022 08:49

15 лютого Україна заслужено вшановує своїх співвітчизників — учасників бойових дій на території інших держав.

Під час врегулювання конфліктів по всьому світу українські військові завжди демонстрували відвагу, хоробрість та мужність. Несучи нелегку службу в гарячих точках планети, ви щохвилини ризикували не лише здоров’ям, а й життям заради життя і свободи інших.

Ваші подвиги – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Це взірець реального патріотизму, кращий приклад служіння Батьківщині, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини. Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі українців, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Шановні учасники бойових дій! Ви, як ніхто, знаєте справжню ціну війни і миру. І, як ніхто, вмієте дорожити сьогоднішнім днем. Засвідчую вам свою глибоку шану й повагу та  схиляю голову перед пам’яттю тисяч українців, які загинули на чужині.

Вклоняюся подвигу тих, хто вижив, вистояв наперекір усім смертям і бажаю міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх планів і задумів. Хай завжди буде мирним небо, нехай не залишає вас надія на перемогу, хай непохитною буде віра в добро та справедливість!

Річківський сільський голова Микола Солодовник