На Донеччині загинув наш земляк Артем Крючковий

Дата: 26.07.2022 11:34

Фото без опису21 липня 2022 року на Донеччині загинув наш земляк  КРЮЧКОВИЙ АРТЕМ.

Артем народився в селі Вири, навчався в місцевій загальноосвітній школі. Після закінчення школи вступив до Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка. Трудову діяльність розпочав в рідній школі, викладаючи  історію.

В 2013 році, коли ворог прийшов на поріг нашого дому, справжній патріот АРТЕМ КРЮЧКОВИЙ став на захист своєї Батьківщини. До початку повномасштабної російсько-української війни у Артема за плечима був і бойовий досвід в Державній прикордонній службі України, і мирна праця в місті Суми.

У лютому 2022 року, коли російські війська вторглися на нашу територію, Артем знову став на захист рідної  країни. Але, на жаль,  поклав на жертовний вівтар війни своє життя, засвідчивши безмежну любов до України. Заради її щасливого майбутнього він заплатив надто високу ціну…

Пам’ять про Артема – це наш біль і наша гордість за те, що мали честь жити поряд з ним.

Вічна пам’ять мужнім захисникам України!