Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 28.07.2022 08:39

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

Святкуючи його, ми засвідчуємо також повагу до Тараса Шевченка, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Драгоманова, Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Грушевського, інших знаменних представників і представниць національної еліти і борців за державність та незалежність України.

На жаль, цього року ми не маємо змоги традиційно святкувати цей день, адже  підступна російська орда постійно брязкає зброєю. Але ми віримо, що попереду у нас багато свят та перемог, які ми зустрінемо під мирним небом на українській квітучій землі. Вірте в наші Збройні Сили України, у всіх, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю!

З нагоди свята, щиро бажаю вам впевненості, успіхів, сили, незламності та усвідомлення захищеності своїх прав і гордості за високе звання громадянина Української держави.

Сьогодні, об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо та побудуємо сучасну величну європейську країну.

Віри нам усім, завзяття та миру! Слава Україні!

Річківський сільський голова Микола Солодовник