Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 24.08.2022 06:24

24 серпня Україна відзначає найбільше державне свято – День Незалежності. Воно встановлене на честь виняткової історичної події – ухвалення у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акта проголошення незалежності України. Цей документ увінчав тисячолітні прагнення Українського народу мати власну суверенну державу і самостійно визначати свою долю. Адже для українців свобода і гідність завжди були основоположними цінностями.

Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях. Наша незалежність і сьогодні оплачується життями наших захисників і захисниць, які зупинили навалу і наближають перемогу над російським агресором.

Ми готові платити за свою свободу найдорожчу ціну та свято берегти пам’ять про всіх, хто здобув її для нас – відомих і безіменних борців за волю України. І сьогодні, ми як ніколи, добре розуміємо, що омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. Відтак усі разом і кожен особисто відповідальний за долю нашої країни. Тож єднаймося, допомагаймо одне одному, спільно наближаймо довгоочікувану Перемогу!

У цей святковий день щиро бажаю миру нашій країні, злагоди у кожну родину, щастя і добробуту! Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі та захистити незалежність та свободу держави!

Слава Україні! Героям Слава!

Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК