Про проведення серпневого освітянського форуму!

Дата: 29.08.2022 14:37

Фото без описуСьогодні, 29 серпня, відділом освіти, молоді та спорту Річківської сільської ради проведено традиційний  серпневий освітянський форум, на якому проаналізовано підсумки роботи у 2021-2022 н.р., визначено   завдання та шляхи вирішення проблем у наступному навчальному році.

З вітальним словом до освітян громади звернувся в.о. голови Річківської сільської ради Володимир Пугач, який зазначив, що початок військової агресії вніс корективи у планування розвитку освіти громади.  Разом з тим, виконавчим комітетом Річківської сільської ради, відділом освіти,  молоді та спорту  вишукуються усі можливості для створення належних умов функціонування закладів освіти громади, в першу чергу їх підготовку до опалювального сезону 2022-2023 років. Всі діти будуть навчатися!

На початку конференції хвилиною мовчання вшановано світлу пам'ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг наших воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, дітей та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Варавка проаналізувавши підсумки роботи, зазначила, що основними пріоритетами у новому 2022/2023 н.р. в освітній галузі громади є:

• забезпечення реалізації державних гарантій у сфері освіти в умовах воєнного стану, передбачених законодавством,
  • гарантування безпечних умов навчання та праці для усіх учасників освітнього процесу
  • забезпечення психологічної підтримки учасників освітнього процесу.

Під час обговорення було розглянуто питання:

• впровадження концепції Нової української школи (доповідач директор Річківської гімназії Яна Сайко);
    • організація  освітнього процесу для учнів з особливими освітніми потребами (доповідач директор КУ БМР «Інклюзивно-ресурнсний центр» Інна Моргун);
    •  як одне з найголовніших  завдань -   підвищення якості надання освітніх послуг, зокрема дистанційної освіти (доповідач директор Біланівської гімназії Олена Сидоренко).

Обговореня питань, розглянутих на педагогічній конференції,   буде продовжено на засіданнях педагогічних рад 30-31 серпня, які визначать конкретний план реалізації державної політики у галузі освіта.

Завантажити презентацію зі серпневого освітянського фору

Завантажити аналітичну доповідь

Завантажити статистичні дані за 2021-2022 навчальний рік