Привітання З Новим роком !!!

Дата: 30.12.2022 09:56

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РІЧКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Відходить в історію 2022 рік – рік страху і жахів, суму та болю, ненависті та люті, випробувань та відчаю. Але й  водночас  це рік сили, міцності та стійкості українського народу, рік шани та вдячності всім, хто відстоює нашу незалежність і свободу на фронті та в тилу. Дякуємо Збройним Силам України за те, що завершуємо цей рік в Україні і з Україною!

Завершення року – це завжди можливість підвести підсумки та спланувати діяльність на наступний рік. Цьогоріч у всіх нас підсумок єдиний – ми вистояли! І план дій один для всіх – перемогти та відбудувати все, що знищив ворог.

Війна перевернула наші життя, змінила весь світ навколо та нас самих. Змусила переосмислити те, що є важливим, та відкинути те, що перестало мати сенс. Та попри все ми – сильні та вільні! Бережіть тепло сердець та свої життя, бо Україна – це кожен з нас, а коли українці разом – нас не здолати!

Вітаю всіх з Новим роком незламності та мужності! Бажаю провести новорічні свята у спокої та злагоді. Не забуваймо про наших захисників, завдяки яким країна може зустріти ці свята, та ціну, якої це вартує.

На нашу долю випало багато випробувань, але разом ми їх поборемо і станемо ще сильнішими! Стійкості нам, мужності, єдності та нездоланності перед загрозами, які мусимо подолати! Перемога України обов’язково буде, а разом з нею світло та мир у кожній нашій домівці!

Світлого Різдва та переможного 2023 року!

Річківський сільський голова МИКОЛА СОЛОДОВНИК