Про тактичну підготовку «Готовність та захист у випадку конфлікту (СРР)»

Дата: 19.01.2023 08:23

18 січня 2023 року представниками Асоціації саперів України за сприянням Ukrainian Deminers Fssociation  та підтримки   Norwegian People's  Aid проведено заняття з тактичної домедичної підготовки на тему «Готовність та захист у випадку конфлікту (СРР)»  з мешканцями Річківської територіальної громади.

СРР -  це набір заходів безпеки та практик, які можуть допомогти захистити себе та свою сім'ю в період збройного конфлікту.  Під час навчання присутні мали можливість ознайомитись з покроковим діями ДО,  ПІД ЧАС  та ПІСЛЯ нападу аби максимально захистити себе та своїх рідних і близьких.

Під час навчання було  змодельовано ситуації перебування людини у різних місцях та ситуаціях  під час вибуху. Присутні навчилися правилам безпечної поведінки,  як унебезпечити власне житло, підготуватись до евакуації та іншим важливим і актуальним заходам збереження власного життя в умовах збройного конфлікту.