Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни

Дата: 20.02.2023 14:14

Справжня кровопролитна війна прийшла на нашу землю 20 лютого 2014 року з першими пострілами снайперів на Майдані Незалежності. Фактично це була перша битва російсько-української війни. Це була битва за наші цінності, за європейське майбутнє, за свободу.

Але тоді ми й гадки не мали, що кращим синам і дочкам України ще не раз доведеться приймати нерівний бій. Нині знову прийшов цей час – час вибору між свободою і рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією.

Гасло «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни» стало головним лейтмотивом заходів з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, що відбулися в закладах культури Річківської громади. Під час заходів присутні згадали історичні події на Майдані в лютому 2014 року та вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною тиші.