Дорогі земляки!

Дата: 16.04.2023 09:03

Фото без описуДругий рік поспіль ми зустрічаємо  Великдень під час неймовірних випробувань жорстокою війною, в своїх молитвах звертаємось до Господа і просимо  захистити наших дітей, наші родини, наші міста і села, нашу рідну Україну. На нашу долю випали надважкі випробування, тож дай, Боже, нам сили дійти на цьому шляху до справедливого кінця – до довгоочікуваної Перемоги та Миру.

Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла, ми є свідками і учасниками цього непростого протистояння. Тож нехай Святий Великдень дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серця, живить душу та укріплює віру. Нехай цей світлий день додасть нам сил та наснаги здолати всі випробування та труднощі.

Нехай світле воскресіння Христове наповнить ваші серця любов’ю та милосердям, адже у цей важкий період боротьби за нашу країну ми мусимо не тільки захищатися від ворога, але і підтримувати один одного, бути однією міцною родиною.

Нехай воскреслий Христос принесе нашій Україні – перемогу світла над темрявою, життя над смертю, добра над злом!

Христос воскрес! Воскресне Україна!

З повагою,

Річківський сільський голова Микола Солодовник