Шановні земляки, учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Дата: 26.04.2023 08:12

Сьогодні минає 37 років від дня Чорнобильської катастрофи, яка озивається пекучим болем і стражданнями у багатьох родинах. Чорнобиль практично торкнувся кожного з нас – хвороби, скалічені долі наших рідних, близьких, всіх громадян нашої держави, які ліквідовували наслідки аварії та рятували Україну і весь світ.

І знову понад тридцять років потому історія повторилася… Після повномасштабного вторгнення в Україну окупанти захопили Чорнобильську та Запорізьку АЕС. Україна у черговий раз рятує світ. Співробітники атомних станцій робили та продовжують робити усе можливе, аби запобігти ядерному вибуху. Їх подвиг назавжди буде вписаний у літопис людської мужності й навічно залишиться в пам’яті українського народу.

Ми схиляємо голови перед усіма, хто в квітні 1986 року пішов в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Вклоняємося тим, хто усвідомлено й мовчки жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом – зупинив ескалацію катастрофи, унеможливив її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав.

Безмежна шана і доземний уклін ліквідаторам, які живуть поряд з нами, які виграли свою війну з мирними атомом. Теперішнє покоління українців теж виграє свою війну з нашим тисячолітнім московським ворогом. А мирний атом завжди буде мирним.

Річківський сільський голова Микола Солодовник