Усі діти є субʼєктами права на безоплатну вторинну правову допомогу

Дата: 02.06.2023 10:03

Держава гарантує дітям усі види правової допомоги від системи БПД: первинну, наприклад, фахівці системи проконсультують щодо державних гарантій та пільг для дітей, та вторинну — юристи і адвокати допоможуть, зокрема, у справах, які стосуються оформлення аліментів чи стягнення заборгованості на утримання дитини, сприятимуть у розвʼязанні інших правових питань.

«Усі діти є субʼєктами права на безоплатну вторинну правову допомогу. Якщо дитина постраждала від кримінального правопорушення, батьки або інші її законні представники можуть звернутися по правову допомогу до системи безоплатної правової допомоги. Центр призначить адвоката, який може представляти інтереси дитини в судах, органах поліції, прокуратури», – говорить директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.

У новому лендингу пояснюємо, як діти можуть звернутися по правову допомогу, розповідаємо історії неповнолітніх, яким уже допомогли наші юристи та адвокати, які співпрацюють із системою БПД.

Щоб проконсультуватися з фахівцем, оберіть найбільш зручний для вас спосіб із наведених у лендингу.

Запрошуємо ознайомитися з лендингом за посиланням: https://bezbariernist.legalaid.gov.ua