Благодійний фонд пам’яті Руслана Білого підтримав бібліотечну галузь Річківської громади

Дата: 28.06.2023 13:41

Фото без описуВійна руйнує нашу країну, наші будинки, наші душі… Та українці – сильна незламна нація, після нелюдських страждань і болі їх душа перероджується й оновлює свій зв’язок з життям.

13 квітня 2022 року в бою з окупантами під Авдіївкою на Донеччині загинув старший солдат Руслан Білий. Переживши емоційну, духовну і моральну травму, його дружина Надія заповнює душевну порожнечу турботою про військових і створює благодійний фонд імені свого коханого чоловіка.

На сьогодні Благодійний фонд пам’яті Руслана Білого  https://www.facebook.com/profile.php?id=100086708257025 опікується, як військовими, так і цивільними.

Підтримав фонд і бібліотечну галузь Річківської громади. Разом з начальником групи ЦВС старшим лейтенантом 229 окремого батальйону 127 окремої бригади сил ТРО ЗСУ Геннадієм Катричем волонтери фонду в рамках акції «Українська книга в кожен дім» подарували публічним та шкільним бібліотекам громади майже 1000 екземплярів української літератури.

Щира вдячність за надану допомогу, за свідомість та небайдужість. Терпіння вам, сил, успіхів та наснаги! Нехай вас охороняє Господь! На вчинках саме таких людей тримається наше суспільство. Разом до ПЕРЕМОГИ!