ОГОЛОШЕННЯ Про намір коригування тарифів централізованого водопостачання надавача послуг ФОП Шкарупа О. В., який забезпечує водопостачання у с. Вири, с. Коршачина, с. Горобівка, с. Максимівщина Річківської сільської ради

Дата: 18.07.2023 09:31

Фото без описуНа виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130, ФОП Шкарупа О. В. доводить до відома споживачів, що має намір здійснити у 2023 році зміну тарифів на комунальні послуги: централізоване водопостачання у с. Вири, с. Коршачина, с. Горобівка, с. Максимівщина Річківської сільської ради.

Коригування тарифів здійснюється у зв’язку з підвищенням ціни на електроенергію, збільшенням мінімальної заробітної плати, цін на паливно-мастильні матеріали та цін на матеріали та вироби.

Попередній тариф на централізоване водопостачання затверджений виконавчим комітетом 29.12.20022 року, введений у дію з 01.01.2022 року.

№/п

Послуга

Діючий тариф грн./м3

Коригований тариф грн../м3

1.

Централізоване водопостачання

населення

інші споживачі

населення

інші споживачі

17,50

18,28

19,88

23,44

25,12

26,16

Завантажити ПРОЄКТ рішення виконавчого комітету Річківської сільської ради "Про коригування тарифів на водопостачання ФОП Шкарупа О. В." з розрахунками та іншими додатками можна за посиланням.

Для надання зауважень та пропозицій звертайтесь за телефоном (0542) 695-565)

ФОП Шкарупа О.В.

(смт. Степанівка, вул.. Калинова, 53, Сумського району, Сумської обл.)