Сьогодні минає рік відтоді як Річківська громада відчула гіркоту втрати свого земляка, уродженця села Вири КРЮЧКОВОГО АРТЕМА

Дата: 21.07.2023 08:54

21 липня 2022 року, Крючковий Артем Миколайович – головний сержант Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова виконував бойові завдання в районі населеного пункту Солодке Донецької області, під час обстрілу з ворожого танку отримав поранення несумісні з життям.

Наказом Голови Держприкордонслужби України Артему присвоєне військове звання «штаб-сержант» (посмертно). Відповідно до Указу Президента України №672/2022 від 28.09.2022 р. штаб-сержант Артем Крючковий був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вшануймо пам’ять нашого земляка, схиливши голови перед подвигом Артема та його побратимів, які ціною свого життя відстоювали суверенітет нашої держави, а відійшовши у вічність, стали зразком мужності та патріотизму.

Щира вдячність батькам Артема за сина-патріота, який віддав життя за Україну, дай Боже Вам сил і мужності справитися з тяжкою втратою. А наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Артема Крючкового та сотень інших Героїв не була марною. Щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною державою.

Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради України найдорожче – своє життя – залишаться жити у народній пам’яті та у наших серцях.

Герої не вмирають, допоки живе пам’ять про них!