Шановні працівники та ветерани медичної галузі Річківської громади!

Дата: 27.07.2023 13:13

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня медичного працівника!

Це одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення через жорстокі реалії сьогодення, через війну, яку з Україною розв’язав та веде російський агресор. Ваша професія пройшла крізь час і буде затребувана завжди. Вона вимагає повної віддачі, уваги і доброти, адже робота медиків – цілодобово рятувати здоров’я і життя, бути корисними людям і у потрібний час прийти на допомогу тим, хто цього потребує. Таку професію обирають лише сильні і вольові люди.

Низький уклін та слова подяки вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю. Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею. Нехай Господь рясно благословить кожен день вашого життя!

Річківський сільський голова Микола Солодовник