Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 23.08.2023 08:41

Фото без опису23 серпня ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, гідності та честі. Синьо-жовтий стяг − символ слави багатьох поколінь українців, який пов’язує воєдино трудові подвиги та бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення нашої держави.

Сьогодні на долю нашої країни, всього українського народу випало  тяжке випробування: вторгнення російських військ, які хочуть відібрати найголовніше нашу волю та свободу. Відстоюючи незалежність та недоторканість України, ми розуміємо, що тільки разом ми зможемо зробити її прийдешнє кращим та гідним. Вірмо в ЗСУ, покладаймося на успіх наших спільних дій в тилу, які єднають і зміцнюють нас.

Мить, коли підіймається Прапор України та звучить Державний Гімн  це момент піднесення, який сповнює серця гордістю за рідну країну та її захисників. Тож нехай наш Прапор і надалі вселяє в серця кожного українця віру в Перемогу над російським агресором.

Щиро бажаю Перемоги нашій країні!

Нехай спокій, щастя, любов та добробут запанують в кожному домі! Нехай синьо-жовтий стяг замайорить у кожному куточку нашої великої держави!

Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК