Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 05.11.2023 09:48

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!
Соціальна сфера – це галузь, в якій працюють люди, чиї серця сповнені душевного тепла, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, милосердя та співчуття.
Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу, підтримуєте людину саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше.
З початком повномасштабного вторгнення перед соціальною сферою постали нові виклики, війна звалила на ваші плечі багато додаткових зобов’язань. Сотні тисяч українців втратили своє майно, роботу, здоров’я, опинилися в складних життєвих ситуаціях, переселилися в інші регіони України, зокрема і в нашу громаду, і як ніколи потребують уваги та підтримки.  Ви робите все можливе і намагаєтеся  вирішити найгостріші та найболючіші проблеми громадян, пропускаючи через себе чужий біль і чужі проблеми та даючи надію на краще життя.
Висловлюю слова вдячності всім працівникам соціальної сфери нашої громади за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя, високі професійні здібності. Сердечно бажаю вам здоров’я, невичерпної енергії, миру, і нехай добро, зроблене вами, повернеться до вас сторицею!

Річківський сільський голова Микола Солодовник