Шановні працівники культури, ветерани галузі, учасники аматорських колективів, майстри декоративно-ужиткового мистецтва громади!

Дата: 09.11.2023 08:36

Від щирого серця вітаю вас із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів та зберегти свою первозданну чистоту  і самобутність. Вона пройнята козацьким нескореним національним духом свободи. Саме тому сьогодні ворог намагається переконати світ, що української культури не існує, знищити найкращі твори мистецтва, спалити українськомовну літературу, понівечити пам’ятки архітектури.

Та супроти ворожому натиску українська пісня звучить по всьому світу, мистецтво вишивки опановують імениті дизайнери, український гопак танцюють знамениті хореографи.

На часі працівники культури й майстри народного мистецтва мають особливе завдання –  боротися за збереження нашої культурної ідентичності та всіма силами допомагати нашим захисникам. Сьогодні наші працівники закладів культури, аматори сцени та майстрині плетуть маскувальні сітки, в’яжуть шкарпетки, проводять благодійні акції, –   наближаючи нас до Перемоги. Ваші вміння — ваша зброя.

Щиро дякую за вашу незмінну допомогу захисникам усі ці довгі місяці війни. Хай вас ніколи не полишає бажання творити! Нехай втіляться в життя всі ваші життєві плани, ідеї та мрії. Нехай у ваших родинах панує злагода та добробут.

Бажаю творчого неспокою, незгасного ентузіазму, віри в себе і свою благородну місію, міцного здоров’я, безмежного щастя та миру.

Нехай культура зміцнює та гуртує українське суспільство!

З повагою,

Річківський сільський голова Микола Солодовник!