Дата: 13.11.2023 14:50

конфліктів

В Річківській громаді, відповідно до п.3 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 р. № 268 (зі змінами та доповненнями)., розроблено АЛГОРИТМ (механізм) надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

1. Законний представник дитини (або сама дитина, якій виповнилося 14 років) звертається із заявою до Центру надання соціальних послуг за адресою с.Річки вул.Центральна,6 каб.№5 для отримання висновку оцінки потреб сім’ї (особи).

Попередній запис на прийом за тел. 0(54 43)9-40-80.

При собі потрібно мати:

–  копію свідоцтва про народження дитини;

– паспорт громадянина України або закордонний паспорт одного з батьків, хто буде подавати заяву на отримання статусу;

– довідку ВПО (за наявності);

– витяг з реєстру територіальної громади;

– у разі отримання дитиною травм під час активних бойових дій, або наявності пошкодженого житла – відповідні підтверджуючі документи.

1. Фахівець із соціальної роботи протягом семи робочих днів проводить оцінювання потреб особи/сім’ї у соціальних послугах та надає заявнику відповідний висновок (п. 7 постанови КМУ від 01.06.2020 року № 587 «Про організацію надання соціальних послуг»).

1. Законний представник дитини (або сама дитина, якій виповнилося 14 років) звертається до Служби у справах дітей та подає:

– заяву про надання статусу;

– згоду на обробку персональних даних;

– засвідчені в установленому порядку копії паспорта, свідоцтва про народження, довідки ВПО;

– витяг з реєстру територіальної громади;

– висновок оцінки потреб сім’ї (особи) в соціальних послугах.

Попередній запис за тел. 0(54 43)9-25-48.

1. Заява про надання статусу реєструється в журналі обліку таких заяв. За результатами розгляду заяви в журналі робиться відповідна відмітка: надано статус/відмовлено в наданні статусу.
  2. Заява з документами розглядається на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини, після чого готується рішення комісії та протокол засідання.
  3. Рішення про надання або відмову в наданні статусу приймається рішенням виконкому на підставі протоколу Комісії з питань захисту прав дитини протягом 30 календарних днів з дати реєстрації заяви в журналі.
  4. Витяг з рішення виконкому про надання статусу видається на руки заявнику під особистий підпис.
  5. Інформація про дитину, якій надано статус, вноситься до Єдиного електронного банку даних (ЄІАС «Діти») фахівцем ССД, який має відповідні повноваження.

Прийом документів про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів за адресою:

Понеділок с.Річки вул.Центральна,6 з 9-00 до 12-00

Вівторок- пятниця  с.Вири вул.Шкільна,1 з 9-00 до 12-00