Про гуманітарну допомогу учням та освітянам громади!

Дата: 28.11.2023 08:46

Фото без описуНезважаючи на воєнні дії в Україні підтримка освіти є одним із пріоритетів діяльності влади. 24 листопада ще 11 учнів пільгових категорій нашої громади отримали ноутбуки. Також обладнання для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи отримав Вирівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Ластівка». З метою організації сучасного та безпечного освітнього процесу, дякуючи Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ),  Фундації Олени Зеленської в межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти (GBC-Education) та проекту «Цифровий актив для України» компаній «НР» та«Microsoft», Департаменту освіти і науки Сумської обласної державноїадміністрації протягом 2023 року учнів та освітян нашої громади забезпечено девайсами (хромбуки, планшети, ноутбуки): 8 одиниць комп'ютерної техніки отримано учнями та 20 педагогічними працівниками. Окрім цього учні отримували канцелярські набори та тривожні рюкзаки. Усього отримано гуманітарної допомоги за означеними напрямками на суму 472329тис. гривень 43 коп.