Про підтримку закладів освіти Річківської громади

Дата: 22.12.2023 08:17

Фото без описуПриємно усвідомлювати, що є в  житті  люди, які навіть у такий надзвичайно складний для України час, щиро посилають сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей.

Відділ освіти, молоді та спорту Річківської сільської ради щиро дякує Сумському кластеру ІМК в особі директора «Слобожанщина Агро» Олександра Мірошніченка та директора «Вирівського ХПП» Юрія Симегука - нашим соціальним партнерам, які постійно підтримують освітянську галузь громади та  вболівають за її майбутнє, за новорічні подарунки для закладів освіти Річківської сільської ради. Сьогодні  вони  передали школам і дитячому садочку 3 сучасних телевізори, 2 ноутбуки і 1 музичний центр, які так необхідні для організації освітнього процесу та проведення позаурочних заходів. Приємні враження, теплі спогади - подарунки, які залишаться з нами на все життя.

Від душі, бажаємо Вашому підприємству процвітання та добробуту! Нехай поруч з Вами завжди крокує людська повага й шана, а  усі життєві дороги ведуть до успіхів!

Незабаром новий 2024 рік.  З вірою, надією і сподіваннями в остаточну перемогу Збройних сил України на полі бою бажаємо Вам і вашим родинам миру, здоров'я, злагоди і добробуту!