"ГРАНТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ" за січень 2024 року

Дата: 09.01.2024 14:28

Фото без описуЩомісячний Грантовий Дайджест допоможе знайти фінансування для різних галузей і проектів.

Добірка містить понад 100 актуальних конкурсів для підтримки, відновлення та розвитку громад, з якої варто розпочати 2024 рік.

Січень несе в собі безліч можливостей щодо залучення коштів за напрямками: розвиток громадянського суспільства; малий та середній бізнес; екологія та енергозбереження; наука та інновації; культура та туризм; охорона здоров'я; освіта та стажування; постійно діючі програми.

Не пропустіть можливості, які можуть змінити вашу галузь чи спільноту на краще. Перегляньте наш грантовий дайджест за посиланням:

https://gue.sm.gov.ua/images/docs/intercoop/digest/2024/digest_2024_01.pdf?fbclid=IwAR0_Aslb7AVbwM24b9l-S2yvNvbCYKXulxhIL9SRNig14chsj-oe07VLMQc і подавайте заявки вже сьогодні!