Вітаємо переможців ІІІ етапу олімпіад

Дата: 01.02.2024 15:18

Фото без описуІнтелектуальні перегони Всеукраїнських шкільних олімпіад тривають. В умовах війни проведення та участь в різних змаганнях – це справжній виклик для небайдужих професіоналів та талановитої молоді. Але наші учні, всупереч труднощам, продовжують здобувати перемоги на конкурсах та олімпіадах. 31 січня 2024 року відбувся у дистанційному форматі ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Щиро вітаємо ученицю 9 класу Річківської гімназії Іванову Ангеліну та її вчителя Чечель Валентину Володимирівну із заслуженою перемогою, найкращим результатом в області, зайнятим ІІ місцем (єдиним з призових), а весь педагогічний та учнівський колективи з поповненням скарбнички інтелектуальних здобутків в історії гімназії. Пишаємося талановитою випускницею й щиро бажаємо їй цілеспрямованого руху вперед, невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів! Нехай ця перемога стане початком ще більших нових досягнень, а здоров'я, прагнення до знань будуть постійними супутниками. Щиро дякуємо педагогині-наставниці Валентині Володимирівні, яка є натхненником та організатором досягнень своєї учениці. Зичимо їй здоров’я та подальшої плідної праці на педагогічній ниві. Висловлюємо слова щирої подяки батькам, які виховали таку обдаровану, цілеспрямовану, розумну, відповідальну й талановиту дитину. Дякуємо нашим захисникам і мирного неба нам усім!!!