Тримаємо волонтерський фронт – впевнено крокуємо до ПЕРЕМОГИ!

Дата: 07.02.2024 13:22

Фото без описуМайже два роки війни: дні та ночі наповнені страхом, сумом, біллю і в той час – надією, мужністю та незламністю. Українці – неймовірна нація. Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті. Тримаючи тил, ми неабияк підтримуємо наших військових. Від початку повномасштабного вторгнення армії рф в Україну потреби наших захисників у підтримці з тилу зростають, адже бойові дії стають все більш запеклими та вимагають максимального матеріального та технічного забезпечення.

На часі волонтерство в нашій країні – надзвичайно важлива і потрібна ініціатива, яка допомагає зменшити негативні наслідки війни та підтримує бійців на передовій. Тож ми не припиняємо волонтерську роботу на території нашої громади. Упродовж 2023 року небайдужі жителі Річківської громади долучалися до збору коштів на необхідне для  воїнів спецобладнання та спорядження, плели маскувальні сітки, в’язали шкарпетки та килимки, шили зимові маскувальні комплекти, виготовляли окопні свічки, готували та відправляли на фронт посилки з харчовими продуктами та теплим одягом, тощо.

Волонтерська діяльність в громаді провадиться і на часі. Всі бажаючі мають змогу долучитися до збору пластикових кришечок на протези пораненим воїнам, здати непотрібний одяг для плетіння килимків, взяти участь у виготовленні окопних свічок та задонатити на придбання парафіну для їх виготовлення.

Не будемо байдужими, адже разом ми – сила! Тримаємо волонтерський фронт – впевнено крокуємо до ПЕРЕМОГИ!