ОГОЛОШЕННЯ Про намір коригування тарифу централізованого водопостачання надавача послуг ФОП Шкарупа О.В., який забезпечує водопостачання у с. Вири, с. Коршачина, с. Горобівка, с. Максимівщина Річківської сільської ради

Дата: 10.04.2024 08:11

На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 ФОП Шкарупа О.В. доводить до відома споживачів, що має намір здійснити у 2024 році зміну тарифів на комунальні послуги: централізоване водопостачання у с. Вири, с. Коршачина, с. Горобівка, с. Максимівщина Річківської сільської ради.

У зв’язку з підвищенням ціни на електроенергію на 42%, збільшенням мінімальної заробітної плати на 19%, ціни на паливно-мастильні матеріали на 30%, ціни на матеріали та вироби на 5%.

Попереднє коригування тарифу на централізоване водопостачання затверджений виконавчим комітетом 31.07.2023 року, введений у дію з 01.08.2023 року.

№/п

Послуга

Діючий тариф грн./м3

Коригований тариф грн../м3

1.

Централізоване водопостачання

населення

інші споживачі

населення

інші споживачі

Для зауважень та пропозицій звертайтесь за телефонами (0542) 695-565.

ФОП Шкарупа О.В.

(смт. Степанівка, вул. Калинова, 53, Сумського району, Сумської обл.)