Благодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» надає ваучерну допомогу для придбання ветеринарних препаратів

Дата: 11.04.2024 10:37

Фото без описуБлагодійна організація «ВЕСТ СУППОРТ В УКРАЇНІ» виконує партнерську програму спільно з Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (далі - ФАО) (англ. Food and Agriculture Organization, FAO).

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) за фінансової підтримки здоров’я сільськогосподарських тварин, яких утримують малі сільські домогосподарства.

Кожна відібрана для участі у програмі родина отримає ваучер на суму 5 180 грн для придбання ветеринарних препаратів: антибіотиків, вітамінів, протипаразитних та антисептичних засобів – у попередньо відібраних постачальників.

Надання ваучерної допомоги дозволить домогосподарствам та дрібним фермерам задовольнити нагальні потреби в продуктах для здоров’я тварин, придбати додаткові ветеринарні препарати для покращення виробничого потенціалу.

Слід зазначити, що програма ваучерів ФАО відповідає державним і гуманітарним стандартам та надає гнучку підтримку для покриття збитків.

Допомогу можуть отримати родини, що мешкають у сільській місцевості та утримують птицю або до 5 голів іншої худоби, та дрібні фермери, що утримують до 50 свиней, 30 корів молочних порід чи 30 кіз.

Отримати вищезазначену допомогу можуть такі категорії домогосподарств, що відповідають одній або декільком з наведених нижче умов:

• Сільські фермерські господарства, що постраждали від конфлікту та не мають іншого постійного джерела доходу, щоб досягти мінімального рівня виїзду.
  • Сільські фермерські господарства, очолювані одноосібними батьками, з дитиною (дітьми) до 18 років.
  • Сільські фермерські господарства з трьома та більше дітьми віком до 18 років.
  • Сільські фермерські господарства з вагітними та/або годуючими матерями та дітьми віком до одного року.
  • Сільські фермерські господарства з серйозними/хронічними захворюваннями/інвалідністю.
  • Сільські фермерські господарства з людьми похилого віку (65+).
  • Сільські фермерські господарства з двома та більше усиновленими дітьми віком до 18 років.
  • Сільські фермерські господарства, які забезпечують продуктами харчування колективні центри ВПО.
  • Сільські фермерські господарства, які приймають внутрішньо переміщених осіб.
  • Сільські фермерські господарства, які повернулися з початку війни та не можуть задовільнити базові потреби, або відповідають будь-якому з вищезазначених критеріїв.

Подати заявку на участь можна до 17 квітня 2024 року, звернувшись до відділу земельних ресурсів та старостинські округи Річківської сільської ради.