Шановні жителі села Горобівка!

Дата: 23.04.2024 08:56

Фото без описуВідповідно до Постанови Архієрейського Собору Української Православної Церкви (Православної Церкви України) у розширеному складі під головуванням Блаженнійшого Епіфанія, Митрополита Київського і всієї України від 24 травня 2023 р. «Про врегулювання календарного питання в Православній Церкві України» день села Горобівка цього року святкується за новоюліанським календарем 23 квітня в день пам’яті праведника Георгія Побідоносця.

Від імені виконавчого комітету та депутатів Річківської сільської ради  щиро вітаю вас з Днем села! Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє радість свята зі своїми земляками.

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Тож, з нагоди Дня села, вітаю всіх мешканців Горобівки та бажаю Божого благословення, щастя, благополуччя, добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії.

Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай у неї буде щасливе мирне майбутнє!

Річківський сільський голова Микола Солодовник