4 червня ― День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Дата: 04.06.2024 08:29

Наші діти дуже швидко подорослішали з лютого 2022 року: навчилися виживати в бомбосховищах, ховатися в укриттях, відрізняти звук ракети від літака, засинати під звуки градів, а прокидатися від свисту куль…

Війна забирає життя не лише у дорослих, а й у дітей. Станом на 1 червня в Україні загинуло 550 дітей та понад 1364 дістали  поранень різного ступеня тяжкості. На жаль, щоденно кількість жертв серед дітей у місцях ведення активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях продовжує зростати.

Ворожі ракети й снаряди, свідомо націлені проти мирного населення, відбирають у нас майбутнє. Сотні маленьких українців мали змінити цей світ... Їх передчасно обірвані життя – наш вічний біль. Не пробачимо. Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина.

Маємо зробити все, аби зупинити ворога, вигнати його геть з нашої землі й гідно вшанувати пам’ять кожного і кожної, чиє життя, на жаль, уже не повернути.

Вічна пам’ять дітям, загиблим в наслідок збройної агресії рф проти України.