Гордість Річківської громади

Дата: 10.06.2024 13:51

На виконання п.1.4.6. напрямку 4 Комплексної програми розвитку освіти, молоді та спорту Річківської сільської ради на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням двадцять другої сесії Річківської сільської ради восьмого скликання від 13.12.2022, розпорядження Річківського сільського голови від 27.05.2024 № 53-ОД «Про виплату одноразової грошової премії учням закладів загальної середньої освіти та встановлення доплати до посадового окладу Чечель В.В.»

За підсумками 2023-2024 навчального року одноразову грошову винагороду в сумі по 3000 гривень отримали:

учень 1 класу Біланівської гімназії  Артур ШПЕТНИЙ, за зайняте ІІІ місце у чемпіонаті України з карате серед учнів та студентів;

учень 9 класу Вирівського ліцею Максим САМОТОЙ, за зайняте І місце у Чемпіонаті Сумської області з боксу;

учениця  9 класу Річківської гімназії  Ангеліна ІВАНОВА, за зайняте ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

Сертифікати було вручено на святі Останнього дзвоника сільським головою Миколою СОЛОДОВНИКОМ та начальником відділу освіти, молоді та спорту Наталією ВАРАВКОЮ.

Також, вищезазначеним розпорядженням голови встановлено Валентині ЧЕЧЕЛЬ, учителю Річківської гімназії Річківської сільської ради Сумського району Сумської області, з 01.09.2024 року до закінчення 2024-2025 навчального року доплату у розмірі 25 % до посадового оклад, як вчитель який підготував переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.