Шановні жителі села Річки, дорогі земляки!

Дата: 23.06.2024 09:14

Фото без описуЩиросердно вітаю вас з Днем села та Днем Святої Трійці!

У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки та погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей. Адже саме спільними зусиллями створюється неповторний і колоритний образ нашого села, зберігається та примножується його історія, закладається фундамент майбутнього.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за любов та вірність рідному селу, за те що розвиваєте нашу територію і дбаєте про її майбутнє, зберігаєте традиції та звичаї, допомагаєте Збройним Силам України.

В цей день хочу побажати, щоб у нас з вами не було тривог і вибухів, щоб наша малеча росла щасливою та безтурботною, щоб наші захисники повернулися до рідних домівок живими. А пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради миру в Україні, завжди буде в наших серцях. Велика шана Героям!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай у неї буде яскраве та щасливе майбутнє! Зі святом!

Річківський сільський голова Микола Солодовник