Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 28.06.2024 09:08

Фото без опису28 червня Україна відзначає день народження Конституції України  – основного закону нашої держави.

Перші статті Конституції говорять, що Україна є незалежною, суверенною державою, і цей суверенітет поширюється на всю її територією. Ми довго сприймали ці слова як щось звичне, дане нам історією. Однак сьогодні українцям доводиться захищати свою державу зі зброєю в руках. Наш тисячолітній московський ворог намагається забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як народ. Права і свободи, які ми вважали недоторканими, у нас хочуть забрати терористи із сусідньої держави, і найперше – право на життя.

Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою  суверенність, свою державу, свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і спільно захищаємо наші цінності: український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя. Сила українського народу –  у свободі. Ми вільний народ і залишимося такими назавжди! Ми незламні, бо захищаємо свою землю!

У цей день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям та особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають нас та наші родини.

Вірю, у найшвидшу Перемогу українського народу та Збройних Сил України!

Річківський сільський голова Микола Солодовник