Шановні жителі Вирівського старостинського округу!

Дата: 30.06.2024 09:14

Фото без описуВід імені виконавчого комітету, депутатів Річківської сільської ради та від себе особисто вітаю вас з Днем села Вири та храмовим святом днем  Всіх святих української землі!

Село – це не тільки географічне поняття, це місце, де відбувається справжнє життя, де кожна оселя – це окрема сторінка багатої книги нашої історії, це місце, де гордість за минуле переплітається з натхненням для творення майбутнього. А майбутнє села творить його спільнота – люди, які в ньому живуть і працюють.

Нажаль цьогорічне свято знову з гірким присмаком війни, і святкування не на часі. Багато вирівчан, чиї рідні та близькі нині захищають нашу країну від російського агресора, з тривогою і надією  чекають звісток та молять Господа про завершення кровопролиття та мир в Україні.

Вдячний усім, хто в цей непростий час боронить країну від нападників, хто продовжує підтримувати Збройні Сили України, хто свято вірить у перемогу та всіляко сприяє її наближенню.

Вічна пам’ять і слава захисникам, які віддали своє життя за незалежність та суверенність нашої держави. Ми будемо пам’ятати всіх і кожного, адже завдяки Героям, які полягли, завдяки нашій єдності та прагненню жити вільно – ми боремося! І ми обов'язково переможемо!

У цей святковий день від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя,  добра, достатку, мирного неба над головою,  довгожданої Перемоги та Божої благодаті.

Річківський сільський голова Микола Солодовник