Шановні жителі Річківської громади!

Дата: 15.07.2024 09:16

Фото без описуПрийміть щирі вітання з нагоди Дня Української Державності.

Символічно, що зародження української державності ми відзначаємо в День хрещення Київської Русі-України. Адже історія українського державотворення засвідчується першими згадками про заснування столиці Давньоруської держави – міста Києва та подіями, пов’язаними з діяльністю князя Київського Володимира.

Становлення національної державності для українського народу відбувалося досить складно й упродовж тривалого часу. Нащадки воїнів-русичів, козаків та січових стрільців не полишали боротьби за свободу та здобуття державності.

Зараз в умовах повномасштабної війни з російським ворогом, ми доводимо, що наша держава і наша суверенність – непорушні. Завдяки героїчному опору наших захисників та усього українського народу ми вкотре доводимо не лише ворогу, але й цілому світу, що Українська Державність – була, є та буде! Об’єднані як ніколи у захисті рідної землі та своєї державності, ми обов’язково переможемо та побудуємо сучасну величну європейську країну.

Тож нехай кожен день життя буде сповнений радістю, миром та надіями на краще, ваші добрі справи примножать славу нашої рідної України, а незламний дух ніколи не згасає!

Щиро зичу усім нам сили, згуртованості та перемоги! Вистоїмо і переможемо!

Річківський сільський голова Микола Солодовник