Шановні бібліотекарі, ветерани бібліотечної справи та читачі!

Дата: 30.09.2024 09:00

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Сьогодні, в умовах російської навали, на бібліотеки покладене основне завдання – формування стійкого інтересу до читання української книги, як важливого елементу національної безпеки та національних інтересів України.

На часі роль бібліотек стає ще більш соціальною. Книгозбірні не лише обслуговують користувачів, проводять заходи, забезпечують жителів громади й тимчасових переселенців правдивою інформацією, а й плетуть маскувальні сітки, роблять окопні свічки, шиють прапори, білизну, збирають гуманітарну допомогу для постраждалих регіонів та кошти для ЗСУ.

Дякую вам, що попри страшні випробування в умовах масштабної російської агресії, ви продовжуєте працювати для людей.

Від щирого серця бажаю вам миру та ПЕРЕМОГИ, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добробуту, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві та знаходить гідний відгук у людських серцях!

Річківський сільський голова Микола СОЛОДОВНИК