Шановні освітяни!

Дата: 04.10.2024 10:44

Фото без описуЩиро вітаю Вас з професійним святом! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю. Впевнена, що ви й надалі докладатимете зусиль задля Перемоги та утвердження заможної, духовно багатої України.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Бажаю Вам міцного здоров'я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.

Невичерпної наснаги Вам  й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З повагою,

Начальник відділу освіти, молоді та спорту                                   Наталія ВАРАВКА