Січень 2023 року

Завантажити наказ № 01-ОД від 02.01.2023 року "Про затвердження номенклатури справ відділу освіти, молоді та спорту Річківської сільської ради на 2023 рік"

Завантажити наказ № 02-ОД від 02.01.2023 року "Про створення класів безпеки у закладах освіти Річківської сільської ради"

Завантажити наказ № 03-ОД від 02.01.2023 року "Про проведення навчань з тактичної домедичної підготовки"

Завантажити наказ № 04-ОД від 02.01.2023 року "Про затвердження Графіку особистого прийому громадян"

Завантажити наказ № 06-ОД від 10.01.2023 року "Про призначення уповноваженої особи, відповідальної за призначення страхових виплат з державного соціального страхування"

Завантажити наказ № 07-ОД від 16.01.2023 року "Про організацію та проведення навчально-польових зборів із учнями 11 класів, які завершили вивчення курсу "Захист України""

Завантажити наказ № 08-ОД від 30.01.2023 року "Про затвердження Плану заходів щодо профілактики правопорушень серед дітей шкільного віку на період 2023-2025 років"