19 Червня, 2020 р., 09:27
За минулу добу Covid-19 підтвердили у 10 осіб (м. Охтирка - 2, м. Тростянець - 2, Глухівський р-н - 1, Путивльський р-н - 3, м. Кролевець - 1,  м. Шостка - 1).
18 Червня, 2020 р., 13:27
На виконання рішення позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 17.06.2020 року проткол №16, рішення позачергового засідання Білопільської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол № 9, враховуючи результати лабораторних досліджень на COVID-19 та відсутності випадків захворюваності населення на території Горобівського старостату було прийнято рішення про зняття карантинних обмежень з 8 год 00 хв 18.06.2020 року, а саме припинити роботу контрольно-пропускного поста, відмінити чергування відповідальних працівників та провести розблокування автомобільних шляхів.
15 Червня, 2020 р., 13:38
За доброю традицією жителі Вирів отримали подарунки з нагоди дня села. До вирівчан завітав  Річківський сільський голова Микола Солодовник, який  привітав зі святом найстаршого і наймолодшого жителів села та господарів  найкращого подвір’я.
12 Червня, 2020 р., 14:41
Від імені виконавчого комітету, депутатів Річківської сільської ради та від себе особисто щиро вітаю вас з Днем села та храмовим святом  - днем пам’яті Всіх Святих!
12 Червня, 2020 р., 14:31
День села –  це свідчення єдності та самоорганізованості громади. Та на жаль цього року карантинними заходами заборонено проведення  масових свят. І, перебуваючи довгий термін на самоізоляції, ми врешті решт зрозуміли, що ніякі сучасні технології не замінять нам живого людського спілкування.
11 Червня, 2020 р., 11:03
9 червня Річківська громада отримала благодійну допомогу для потреб в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. Програмою ULEAD з Європою та Міжнародним благодійним фондом "Карітас Україна" передано "Скриньку здоров'я", яка включає в себе медичні захисні маски, костюм біологічного захисту, захисні окуляри, распіратори з клапаном, нітрилові рукавички, дезинфікуючі засоби та інфрачервоний безконтактний термометр. Слід зазначити, що ця благодійна допомога є дуже важливою для Річківської громади, особливо в умовах спалаху інфекції в с. Горобівка.  Річківська сільська рада висловлює щиру подяку за співпрацю та підтримку нашої громади в умовах карантину!
06 Червня, 2020 р., 10:23
У зв’язку зі спалахом коронавірусної інфекції СOVID-19 в с. Горобівка, 5 червня 2020 року було проведено позачергове засідання Білопільської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).
05 Червня, 2020 р., 13:51
У зв’язку з виявленням на території Річківської ОТГ с. Горобівка 13 випадків захворювання на СОVID-19 та не встановленим джерелом інфекції у першої захворілої, що свідчить про наявність не виявленої особи, яка є хворою на коронавірусну інфекцію та може бути джерелом подальшого поширення інфекції на території села, з метою локалізації осередку та запобіганню виникнення нових випадків захворювання на СOVID-19 серед мешканців Річківської громади сьогодні буде проведено позачергове засідання комісії (штабу) ТЕБ та НС в місті Білопіллі, на якому приймуть рішення по сприянню локалізації та ліквідації осередку коронавірусної інфекції. Інформацію про прийняті рішення на засіданні комісії ТЕБ та НС буде опубліковано найближчим часом.