Сумська обласна служба зайнятості інформує

19 Червня, 2020 р., 13:13
Ринок праці Сумщини миттєво реагує на зміни у суспільстві. Скажімо, той же коронавірус продовжує вносити суттєві корективи. Пандемія нищівна не лише до людських життів, а й руйнує геть усі прогнози вчених-світил різного профілю. Сьогодні в області маємо 23 083 офіційно зареєстрованих безробітних. Тоді як на початок року їх нараховувалося на вісім тисяч менше.

12 Червня, 2020 р., 08:15
Цікавою інформацією поділився директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний. «Ви знаєте, що таке  Courséra?, - запитує він. – Я теж недавно дізнався. Це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, економіка, підприємництво, ІТ-технології  та багато іншого. Коротше кажучи, кожен може обрати фах до душі, що йому до смаку.Зрештою, кожен має право порадитися зі своїм кар’єрним радником».
11 Червня, 2020 р., 11:26
«Відтепер, - говорить директор обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, - допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок».

09 Червня, 2020 р., 15:23
На сьогодні роботодавцями Сумщини до центрів зайнятості подано 1200 пакетів документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. За більшістю з них ухвалені оперативні позитивні рішення.

29 Травня, 2020 р., 08:32
Президент України підписав Закон № 591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (СОVID-19)» (законопроект № 3329-д: http://tiny.cc/giy2oz).

17 Березня, 2020 р., 11:29
З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції Сумська обласна служба зайнятості запровадила запобіжні дії.