Сумська обласна служба зайнятості інформує

02 Жовтня, 2020 р., 14:11
У вересні цього року стартував Тиждень освіти для дорослих, який з 1999 року щорічно проводиться під егідою ЮНЕСКО.

02 Жовтня, 2020 р., 14:06
Як повідомив директор Сумського обласного центру зайнятості Володимир Підлісний, сьогодні до навчання на платформі Coursera активно долучаються безробітні громадяни, які стоять на обліку в обласній службі зайнятості. Так, з початку літа цього року майже 500 осіб отримали запрошення навчатися, з них 45 осіб вже отримали сертифікати за пройденими програмами.

17 Вересня, 2020 р., 16:31
В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення. Принагідно нагадаємо, що середньооблікова чисельність працюючих в області, наприклад, у липні цього року складала майже 186 тисяч чоловік. Однак зауважимо, що ці дані стосуються юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.

13 Серпня, 2020 р., 13:09
Останнім часом на ринку праці області спостерігається тенденція до збільшення кількості вакансій, що свідчить про стійку співпрацю служби зайнятості з роботодавцями. Хоча більшість пропозицій роботи з мінімальною заробітною платою, проте є й з високим рівнем оплати праці.

13 Серпня, 2020 р., 13:07
З початку 2020 року послугами Сумської обласної служби зайнятості скористались 57,5 тис. осіб.

05 Серпня, 2020 р., 16:17
Служба зайнятості Сумщини, на виконання урядової програми щодо виплат допомоги по частковому безробіттю на період карантину, продовжує надавати фінансову допомогу, розширюючи коло отримувачів.

27 Липня, 2020 р., 14:55
Про це вкотре попереджають у Сумській обласній службі зайнятості. За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, безробітній особі рано чи пізно, як кажуть, доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо вона перебуває на обліку в центрі зайнятості, отримує допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працює, виконує роботу, надає послуги за цивільно-правовими договорами або займається підприємницькою діяльністю тощо.

24 Червня, 2020 р., 10:28
На 23 червня, за словами директора Сумського обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, до центрів зайнятості Сумщині подано понад 12 тисяч пакетів документів від роботодавців для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Серед них – майже10,5 тисячі пакетів документів від ФОПів без найманої праці.
24 Червня, 2020 р., 08:17
Сумщина продовжує утримувати лідерство в Україні за рівнем фінансової підтримки підприємців у карантинний період, випередивши навіть міста-мільйонники.

19 Червня, 2020 р., 13:13
Ринок праці Сумщини миттєво реагує на зміни у суспільстві. Скажімо, той же коронавірус продовжує вносити суттєві корективи. Пандемія нищівна не лише до людських життів, а й руйнує геть усі прогнози вчених-світил різного профілю. Сьогодні в області маємо 23 083 офіційно зареєстрованих безробітних. Тоді як на початок року їх нараховувалося на вісім тисяч менше.